Видатну українську гімнастку й тренерку Альбіну Дерюгіну Президент посмертно нагородив відзнакою "Національна легенда України"

Президент України Володимир Зеленський посмертно нагородив Альбіну Дерюгіну відзнакою "Національна легенда України". Про це повідомив Телеграм-канал "Ukrainian RG Team" про збірну команду України з художньої гімнастики 24 серпня.

"Напередодні Дня Незалежності Президент України Володимир Зеленський та перша леді України Олена Зеленська відзначили Альбіну Миколаївну нагородою за визначні особисті заслуги у становленні незалежної України і зміцненні її державності, захисті вітчизни та служінні українському народові, вагомий внесок у розвиток національної освіти, мистецтва, спорту, охорони здоров’я, а також багаторічну плідну громадську діяльність", – сказано в повідомленні.

Раніше повідомлялось, що на 92 році життя померла легендарна українська гімнастка, заслужений тренер України Альбіна Дерюгіна.

Статті

Країна
29.02.2024
16:51

Легалізація медичного канабісу в Україні: ключові положення

Використання конопель допускається у навчальних цілях, освітній, науковій та науково-технічній діяльності, виробництві (виготовленні) наркотичних засобів, психотропних речовин та лікарських засобів для подальшого застосування у медичній практиці....
Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Всі статті