Вибухи пролунали в Запоріжжі й Запорізькій області

У Запоріжжі й Запорізькій області пролунали вибухи після 20:30. Про це повідомили секретар Запорізької міської ради Регіна Харченко та начальник Запорізької ОВА Іван Федоров в Телеграм 12 листопада. 

"Звуки вибухів у Запоріжжі!" - написала Харченко о 20:37 й закликала перебувати в укриттях.

Через 20 хвилин Харченко повідомила про повторні звуки вибухів.

"Вибухи у Запорізькій області", - повідомив пізніше Федоров.

Раніше повідомлялось, що в Запоріжжі на випадок надзвичайних ситуацій повністю готові до роботи майже 180 Пунктів незламності.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
19.03.2026
18:00

“З початком війни з Іраном світ починає розуміти точку зору українців”. Огляд західних медіа

“Стрімке зростання цін на енергоносії та послаблення санкцій під час конфлікту з Іраном стали для Кремля рятівним колом у складний фінансовий період".
Світ
18.03.2026
19:00

«Москва уникла серйозних наслідків від нальотів українських БПЛА. Це велике досягнення». Російські ЗМІ про Україну

«...Експерти сходяться на думці: головна мета таких атак - не військовий результат, а інформаційний ефект».
Країна
18.03.2026
10:21

"Війна на Близькому Сході – це удар по Китаю і шанс для РФ": експерт Михайло Гончар пояснив, що відбувається на енергетичному ринку

Чи стане це детонатором повномасштабної економічної кризи, як у 1973 році – поки що однозначної відповіді немає. Очевидно, що все залежатиме від тривалості нинішньої ситуації в затоці.
Всі статті