"Ви не безсилі". ЦРУ закликало російських чиновників розповісти правду про владу РФ

Центральне розвідувальне управління США (ЦРУ), зацікавлене у співпраці з російськими громадянами, опублікувало в четвер відео, адресоване кремлівським чиновникам із закликом розповісти правду про систему, яка, за його словами, пронизана брехнею і підлабузництвом. Про це повідомляє "Голос Америки".

Директор ЦРУ Вільям Бернс заявив у липні, що невдоволення частини росіян війною в Україні надало агентству рідкісну можливість для вербування інформаторів. Бернс запевнив, що ЦРУ цієї можливості не втрачає.

Агентство опублікувало у своєму російськомовному телеграм-каналі відео під назвою "Чому я пішов на контакт із ЦРУ: Заради себе". Цільова аудиторія відео - військові офіцери, росіяни, які працюють у сфері розвідки, дипломатії, науки, високих технологій або близькі до урядових кіл.

Головний герой ролика - вигаданий чиновник, що йде засніженими вулицями Москви.

"Це я всім твердив, що спотворювати правду у звітах - це безсовісно. Але по службі просувалися саме ті, хто це робив, - каже голос за кадром. - Раніше я вірив, що правда має якусь цінність".

Актор, який виконує роль російського чиновника, входить до будівлі російського уряду.

"Люди, які Вас оточують, можливо, не хочуть чути правду. Ми хочемо. Ви не безсилі", - йдеться у відео, яке пропонує російським чиновниками зв'язатися з ЦРУ в безпечний спосіб.

"ЦРУ хоче знати правду про Росію, і ми шукаємо надійних людей, які знають і можуть розповісти нам цю правду. Ваша інформація може бути ціннішою, ніж Ви думаєте", - йдеться в супровідному тексті.

Статті

Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Всі статті