Вулиця Лисичанська з'явилась у Запоріжжі

Одну з вулиць Запоріжжя перейменували на Лисичанську. Відповідне рішення ухвалили депутати Запорізької міської ради на сесії 20 травня, пише очільник Луганської ОВА Артем Лисогор у Телеграм.

"Вулицю Гончарова, розташовану в Олександрівському районі Запоріжжя, перейменовано на вулицю Лисичанську", - йдеться в повідомленні.

Підкреслюється, що Лисичанськ - одне з міст Луганщини, яке до останнього трималося від російської навали. Евакуація населення звідти тривала близько чотирьох місяців. Стільки ж - і гуманітарна підтримка людей, які відкладали виїзд до останнього. Місцевий залізничний вокзал приймав поїзди, які щодня рятували тисячі життів, доки росіяни не зруйнували логістику. До останнього продовжувалася евакуація залізницею із Золотарівки, що входить до складу Лисичанської громади. 

Раніше повідомлялось, що в Лиманській громаді на Донеччині дерусифікували понад 160 вулиць.

Статті

Країна
21.06.2024
13:55

Економічне бронювання: що пропонують нові законопроєкти

"І тепер уявіть реакцію військового керівництва на економічне бронювання. Вони категорично проти, про це знають усі депутати, тому не розумію, на що розраховували автори законопроєкту"
Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Всі статті