Вулична виставка "Європейська спадщина Донеччини та Луганщини" відкрилась у столиці України

Виставка "Європейська спадщина Донеччини та Луганщини" відкрилась на Михайлівській площі у Києві. Про це повідрмило МЗС України у Телеграм 22 травня.

"У Києві на Михайлівській площі за підтримки МЗС відкрили вуличну виставку "Європейська спадщина Донеччини та Луганщини". Вона розповідає про спільні історії Маріуполя, Дружківки, Лисичанська, селища Нью-Йорк та європейських країн і європейців", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що виставка доступна українською та англійською мовами. Вона буде відкрита до 4 червня включно.

Проєкт "Європейська спадщина Донеччини та Луганщини" був реалізований за підтримки програми (re)connection UA 2023/24, що реалізується ГО "Музей сучасного мистецтва" / MOCA NGO та Ukrainian Emergency Art Fund (UEAF) у партнерстві з UNESCO, фінансується через Надзвичайний фонд спадщини UNESCO та ініціативу UNESCO-Ашберг для митців та культурних професіоналів, а партнером експозиції, зокрема, виступає МЗС України.

"Протягом багатьох десятиліть комуністична влада СРСР нав’язувала невід’ємний зв’язок цього регіону з Росією. Важлива місія сьогодні – відновити історичну справедливість та втрачену пам’ять. Зрештою, розповісти світу більше про європейське коріння цих міст", - пише МЗС.

Раніше повідомлялось, що в Києві відбудеться виставка про культурну спадщину Донеччини та Луганщини, яку на зламі ХІХ ст. залишили європейці.

Статті

Донбас
23.06.2024
18:44

Жителям "ДНР" обіцяють будинки з басейном і люксові курорти на морі. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня інформаційні стрічки окупаційних ЗМІ Донбасу були щедро наповнені повідомленнями і заявами про небувалий приплив в економіку "республік" багатомільярдних інвестицій. Однак, якщо уважно вчитатися в бравурні звіти, то стає зрозуміло, що...
Країна
21.06.2024
13:55

Економічне бронювання: що пропонують нові законопроєкти

"І тепер уявіть реакцію військового керівництва на економічне бронювання. Вони категорично проти, про це знають усі депутати, тому не розумію, на що розраховували автори законопроєкту"
Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Всі статті