Вугільна промисловість на окупованій Донеччині знаходиться на межі краху – ЦНС

Окупаційна "адміністрація" на захоплених територіях Донецької області не спроможна забезпечити належний соціально-економічний стан земель, у зв’язку із чим зазнає краху вугільна промисловість. Про це повідомляє Центр національного спротиву.

Дані з відкритих джерел, а також повідомлення від партизанів свідчать, що на більшості підприємств наявні величезні заборгованості по виплатам зарплатні.

Крім того, спостерігається критичне падіння рівня видобутку руди, відбвається перманентне скорочення персоналу, а також відсутні кваліфіковані кадри для заміни звільнених або мобілізованих співробітників. 

"Також фіксується критична ситуація з основними майновими фондами, обладнанням та витратними матеріалами, у зв’язку із чим в найближчій перспективі дана галузь опиниться під загрозою існування", - йдеться у повідомленні.

Статті

Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Всі статті