Втрати росіян у війні перевищили 231 тисячу, за добу знищено майже 800 окупантів – Генштаб ЗСУ

Сили оборони від початку повномасштабного вторгнення РФ ліквідували близько 231 030 російських військових, зокрема 770 загарбників знищені за останню добу. Про це Генеральний штаб Збройних сил України повідомляє у Фейсбуці 4 липня. 

Також станом українські захисники знищили 4059 ворожих танків (+2 за останню добу), 7908 бойових броньованих машин (+9), 4252 артилерійські системи (+32) 647 реактивних систем залпового вогню (+6).

Крім того, підрозділи ЗСУ за добу лишили ворога трьох засобів протиповітряної оборони (всього 394), 29 безпілотників оперативно-тактичного рівня (3602), дев’яти одиниць автомобільної техніки й автоцистерн (6843).

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
29.01.2026
14:00

Фейкові перемоги російської армії, морська піхота під Покровськом, та енергетична криза — Іван Ступак про плани РФ

...Це виглядає як постійна спроба демонструвати позитивні результати. Бо на горі їх чекають. У них логіка проста: ні дня без результату, ні дня без захоплення.
Світ
28.01.2026
12:55

«Хочемо максимально зберегти населення України. Це дуже ювелірна робота, тут сокирою не помахаєш». Російські ЗМІ про Україну

Формально йде мова тільки про виведення військ ЗСУ з території Донбасу, але ніхто не говорить про те, щоб Київ офіційно визнав Донбас російською територією.
Донбас
25.01.2026
13:00

Мистецтво промовчати і майстерність не договорювати. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу щосили намагалися згладити гостроту деяких проблем, що звалилися на «молоді республіки». Неприємність у непідконтрольному законній владі Дебальцевому буквально прилетіла з неба – місто, точніше військові...
Всі статті