Втрат немає... Z-«воєнкор», яка злила інформацію про загибель російських військових на знищеному ЗСУ складі боєприпасів у Тверській області, відмовилася від своїх слів

Z-«воєнкор» Анастасія Кашеварова, яка злила інформацію про загибель російських військових на знищеному ЗСУ складі боєприпасів у Тверській області, відмовилася від своїх слів. Власну версію про те, що на арсеналі в Торопці в момент вибуху могли бути знищені до 200 російських військових, вона замінила на традиційне «втрат немає».

«Щодо арсеналу в Торопці, який було підірвано дронами противника - жоден військовослужбовець не постраждав!!!», - написала вона в новому дописі в Телеграм.

«Усі заходи зі звірки особового складу пройшли і ось мені повідомили мої стовідсоткові джерела, що весь штат встиг сховатися. Тобто укриття для людей зроблені добротно», - запевнила вона.

«Так що нехай хохли не радіють, і ще, перш ніж розганяти мене, хоч вчитайтеся, що я пишу», - звинуватила вона інформаційні ресурси, які послалися на її слова.

Раніше Кашеварова написала, що «в Торопці тільки госпблок на 200 військовослужбовців передбачений. Скільки ж там загинуло наших, і судячи з вибухів і кадрів - від тіл нічого не залишилося».

 

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
12.03.2026
12:00

Примусова евакуація: що передбачає новий закон і чому його критикують правозахисники

Йдеться не лише про випадки відмови від евакуації. Норма може застосовуватися і в інших ситуаціях. Наприклад, якщо батьки не ходять із дитиною до укриття або залишають її саму вдома.
Світ
11.03.2026
13:34

«Росія - єдина країна, що має реальний досвід відбиття таких атак». Російські ЗМІ про Україну

"У Києва цього досвіду немає, але є специфічна база знань, яку він перетворив на предмет торгу. Україна активно поширює практики застосування технологій, не гребуючи зв'язками з наркокартелями і сумнівними посередниками".
Донбас
08.03.2026
18:37

Back in the USSR. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня в центрі уваги ЗМІ окупованого Донбасу був старт незаконних виборів до Державної думи країни-агресора в Донецькій і Луганській областях України і, звичайно ж, всенародне святкування 8 березня. Публікації на ці теми виразно пахли...
Всі статті