ЗСУ на Донеччині ліквідували командира гелікоптерного полку підполковника ВС РФ з ЧВК "Вагнер"

Воїни ЗСУ ліквідували командира гелікоптерного полку підполковника ВС РФ В'ячеслава Зангієа. Про це повідомив військовий блогер Анатолій Штефан "Штірлиць" у своєму Телеграм-каналі 2 листопада.

"Командир гелікоптерного полку підполковник Зангієв В'ячеслав успішно демобілізовано.  Чекаємо ще інфу по демобілізованим рашнофіцірен на цьому борті", - пише блогер.

У мережі також повідомляють, що ліквідований рашист був вже на пенсії, мешкав у столиці Північної Осетії Владікавказі, але підписав контсакт з ПВК "Вагнер".

Припускають, що він загинув у збитому біля н.п. Спірне Донецької обл. Мі-8.

"Людина з великої літери "З", командир бойового вертолітного полку підполковник Зангієв В'ячеслав Михайлович із Владикавказу рухсаг все, мабуть, 31/10/22 у збитому біля н.п. Спірне Донецької обл. Мі-8 ПВК Вагнер", - пише блогер Necro Mancer.

Статті

Донбас
10.12.2023
20:18

Як бойовик "ДНР" умовив Путіна брати участь у виборах президента. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу демонстрували свою причетність до найважливішої, на їхню думку, справи - висунення нинішнього російського диктатора кандидатом у президенти. Місцеві пропагандисти радісно повідомляли, що так званий спікер...
Світ
09.12.2023
17:06

“Кращі шанси України на перехоплення ініціативи на полі бою навесні 2025 року, якщо вона протримається наступного року”. Огляд західних медіа

Пов’язані з Росією пропагандисти ввели в оману американських знаменитостей, заплативши їм за короткі відеокліпи, які потім використали для дискредитації президента Володимира Зеленського.
Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Всі статті