ЗСУ знищили склад, дві одиниці бронетехніки та 10 вантажівок окупантів у Херсонській області

Збройні Сили України знищили склад боєприпасів рашистів у районі населеного пункту Каїри Херсонської області. Про це йдеться у зведенні Генерального Штабу ЗСУ.

"За уточненою інформацією, в ніч на 13 листопада Сили оборони в районі населеного пункту Каїри Херсонської області знищили склад боєприпасів, близько 40 російських окупантів, 2 одиниці броньованої техніки та 10 вантажних автомобілів противника", - розповіли у Генштабі.

Як повідомлялося раніше, американський генерал Бен Ходжес вважає, що до січня ЗСУ візьмуть під контроль Мелітополь та Маріуполь

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Луганськ
04.08.2025
11:24

"Прийшло і погане ...". Луганський щоденник

Разом із банками, розрахунком через термінали та придбанням залізничних квитків по Інтернету до Луганська прийшло й погане – нові схеми шахрайства.
Світ
31.07.2025
18:09

“Зробити щось хороше з чогось поганого”. Західні медіа про Україну

Кожен, хто вперше приїжджає в Україну, помічає розрив між лінією фронту і більшістю повсякденного життя далі від неї.
Світ
30.07.2025
10:00

«Зеленський може змусити нас на непропорційно жорстку відповідь». Російські ЗМІ про Україну

У підсумку Зеленський зміцнив вертикаль влади, а західні партнери на першому етапі «з'їли» атаку на свої інтереси, але це, мабуть, тільки попередня реакція.
Всі статті