Вижити в окупації
Прифронтовий Донбас
Корисно переселенцям
«OSINT-аналітик ASTRA на основі відео очевидця підтвердив, що після удару горить великий цех на території «Група Кремній Ел», - пише ТК ASTRA.
Більше новин про Донбас у нашому Telegram каналі
У місцевих чатах підтверджують, що в цеху серйозні руйнування, під завалами багато людей. Також жителі повідомляють про влучання в адміністративну будівлю підприємства.
Губернатор регіону Богомаз повідомив про загиблих і поранених в результаті ракетної атаки, але не назвав точну кількість. Він промовчав, що удар прийшовся по підприємству ВПК ЗС РФ.
Як повідомлялося раніше, президент України Володимир Зеленський підтвердив удар по заводу мікроелектроніки в Брянську «Кремній Ел» і подякував ЗСУ за успішну операцію.
Ви можете обрати мову, якою в подальшому контент сайту буде відкриватися за замовчуванням, або змінити мову в панелі навігації сайту