ЗСУ за допомогою HIMARS вбили відразу двох високопоставлених пілотів РФ - Daily Mail

Два високопоставлені російські пілоти загинули внаслідок обстрілу колони ракетами HIMARS. Про це повідомляє Daily Mail.

Повідомляється, що внаслідок обстрілу російської колони у Донецьку загинув підполковник Максим Потьомін та полковник Анатолій Стасюкевич. Українські артилеристи вбили військових льотчиків ще 8 липня.

Про загибель льотчиків було відомо і раніше, проте тільки зараз стало відомо, що саме спричинило загибель пілотів. Інформацію повідомив батько Потьоміна – Олексій.

"Автомобіль мого сина був висаджений у повітря ракетою HIMARS", - зазначив Потьомін-старший.

Повідомляється, що Стасюкевич обіймав посаду начальника штабу 1 гвардійської Барановичської Червонопрапорної змішаної авіаційної дивізії та був військовим льотчиком у третьому поколінні. У тій же частині служив і Потьомін, батько якого був військовим льотчиком.

Зазначимо, що за даними ВВС, за останні два тижні рашисти втратили понад 80 офіцерів - причому окремо серед них виділяли саме військових льотчиків.

Статті

Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Всі статті