ЗСУ отримають 11 комплексів безпілотників PUMA-LE завдяки донатам - Мінцифри

Збройним силам України закуплять 11 потужних комплексів дронів PUMA-LE на гроші, які збирали завдяки ініціативі UNITED24. Про це повідомив у Телеграм міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров 24 жовтня.

Як повідомляється, 11 комплексів безпілотників PUMA-LE для ЗСУ коштуватимуть понад 540 млн грн.

"Дрони оснащені звичайною та тепловізійною камерою з 6-кратним зумом. Це дозволяє виявляти противника вдень, вночі та за будь-якої погоди", - наголосив Федоров.

Завдяки антенам дрони долають відстань до 60 км, що допоможе воїнам пробиратися в тил російських окупантів. Безпілотники можуть перебувати у польоті близько 6 годин і підійматися у повітря до 3 кілометрів, що робить їх непомітними для ворога.

"PUMA-LE на озброєнні у 18 країнах світу: США, Великобританія, Німеччина, Франція тощо. Тепер поповнюємо такими "пташками" і наш фронт", - додав Федоров.

Як раніше повідомлялося, боксер Олександр Усік став амбасадором платформи United24.

Статті

Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Всі статті