ЗСУ відбили спроби росіян вести штурмові дії на 5 напрямках

Українські воїни відбили усі без винятку спроби рашистів вести штурмові дії на Донеччині. Про це 15 серпня повідомляє Генштаб ЗСУ.

"Наступальними та штурмовими діями окупанти намагалися просунутися у напрямках Івано-Дарʼївки, Виїмки і Веселого. Зазнали повної невдачі та хаотично відійшли на раніше зайняті позиції", - повідомляють представники українських військових.

Крім цього, на Краматорському напрямку було зафіксовано обстріли Спірного, Івано-Дар'ївки та Райгородка. Авіаудари наносилися неподалік Спірного і Пришиба.

"На Слов’янському напрямку ворог концентрованим вогнем артилерії безуспішно намагався відтіснити наших захисників в районах Грушувахи, Краснопілля, Асіївки та Мазанівки. Потім штурмовими діями намагався покращити тактичне положення на напрямку Довгеньке - Мазанівка, успіху не мав, відійшов", - відзначили в Генштабі.

Також варто відзначити спроби окупантів вести штурмові дії в районі Вуглегірської ТЕС у напрямку Вершини під Бахмутом, покращити своє тактичне становище у напрямку Старомихайлівки та Невельського під Авдіївкою та наступати на напрямках Славне – Новомихайлівка, Солодке – Водяне, Солодке – Володимирівка. Проте скрізь їх із втратами відкинули назад.

Крім цього на всіх цих напрямках окупанти обстрілювали військові та цивільні об'єкти з танків, ствольної артилерії та авіації.

Раніше Генштаб повідомляв, що рашисти невдало намагалися взяти контроль над Пісками.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
29.01.2026
14:00

Фейкові перемоги російської армії, морська піхота під Покровськом, та енергетична криза — Іван Ступак про плани РФ

...Це виглядає як постійна спроба демонструвати позитивні результати. Бо на горі їх чекають. У них логіка проста: ні дня без результату, ні дня без захоплення.
Світ
28.01.2026
12:55

«Хочемо максимально зберегти населення України. Це дуже ювелірна робота, тут сокирою не помахаєш». Російські ЗМІ про Україну

Формально йде мова тільки про виведення військ ЗСУ з території Донбасу, але ніхто не говорить про те, щоб Київ офіційно визнав Донбас російською територією.
Донбас
25.01.2026
13:00

Мистецтво промовчати і майстерність не договорювати. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу щосили намагалися згладити гостроту деяких проблем, що звалилися на «молоді республіки». Неприємність у непідконтрольному законній владі Дебальцевому буквально прилетіла з неба – місто, точніше військові...
Всі статті