ЗСУ звільнили Греківку й Макіївку у Сватівському районі – DeepState, соцмережі (ФОТО, ВІДЕО)

ЗСУ звільнили село Греківка Красноріченської селищної громади екс-Кремінського району (відповідно до останнього адмінподілу, Сватівського). Про це повідомляє ресурс DeepState у Телеграм 5 жовтня.

"95 ДШБр провела успішний референдум у Греківці, всі 100% за повернення в Україну", – сказано в повідомленні.

Також у соцмережах є інформація про звільнення села Макіївка тієї ж Красноріченської громади Сватівського району та відповідне відео.

"У DeepState ця територія поки під питанням, – пише з цього приводу Телеграм-канал "Трибун. Схід". – Чекаємо на офіційне підтвердження від Генштабу".

Раніше повідомлялось, що деокупація Луганщини розпочалась, декілька населених пунктів звільнені.

 

Статті

Країна
24.03.2023
13:58

Переключення Кропачова: з вугілля на логістику

Віталій Кропачов, який вважався за Порошенка «смотрящим над вуглепромом», з традиційної для нього вугільної сфери переключається на логістику. Купівлю Білгород-Дністровського морського торговельного порту слід вважати досить ризикованою інвестицією...
Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Всі статті