ЗСУ кілька тижнів стримують рашистів на одному місці і не пускають на Донеччину – Гайдай

Українські війська вкотре відбили атаки росіян у Луганській області між Білогорівкою та Верхньокам'янським. Про це у Telegram повідомляє голова обласної військової адміністрації Сергій Гайдай 28 липня.

"Наразі відбито шість із семи атак ворога. У чотирьох з них окупант для посилення вогневого впливу залучив танки. Майже всюди росіяни були змушені відійти з втратами. Зокрема, знову відчай на них чекав і на ділянці між Білогорівкою та Верхньокам'янським. Окупанти тиснуть зі всіх сторін фронту, щоб прорватися у великі міста Донеччини, проте вже кілька тижнів ЗСУ тримають їх майже на одному місці", - повідомляє чиновник.

Також Гайдай повідомив, що для виконання завдань росіяни також дедалі частіше використовують тактику штурмових груп та застосовують авіацію. Росіяни з повітря завдали щонайменше 4 ударів, причому дві ракети, на жаль, досягли цілей.

Раніше Держдеп США повідомляв, що РФ все ще сподівається анексувати захоплені в Україні території.

Статті

Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Всі статті