ЗСУ завдали удару по окупованому району Каховської ГЕС - депутат (ФОТО)

Збройні сили України 29 липня завдали удар по території окупованої росіянами Каховської ГЕС. Про це повідомляють російські ЗМІ та нардеп Олексій Гончаренко.

"Вибухи у Новій Каховці – приліт по ГЕС. Вдарили ЗСУ, оскільки ГЕС знаходиться на Дніпрі і через неї орки перекидають війська", - написав Гончаренко.

Інформацію про вибухи в районі Нової Каховки та розташованої на протилежному березі Дніпра Шилової Балки підтверджують і місцеві пабліки.

При цьому російські ЗМІ, які підтверджують сам факт удару, запевняють, що спрацювало ППО  - "станція не постраждала і працює штатно".

Офіційної інформації від українських військових, а також даних про результат удару поки що не надходило.

Раніше повідомлялося, що на Херсонщині українські воїни знищили 4 склади боєприпасів рашистів.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
29.04.2025
13:00

Щоб війна стала економічно невигідною. Про історично обґрунтовані завдання ЄС

Перше – це цінності. Друге – це реакція. Третє – це економіка. Щоб зрозуміти сутність і природу ЄС, бажано максимально повно розкрити кожен з цих іменників
Країна
28.04.2025
13:00

План Трампа щодо завершення війни: шанси на реалізацію та подальші кроки

Трампу потрібен успіх на цьому напрямку і він буде працювати. Він розуміє, що тиснути на Україну марно, адже ні влада, ні суспільство не сприймають та ігнорують його тиск. Тому, можливо, він почне тиснути на Росію.
Донбас
27.04.2025
15:30

Жіноче обличчя пропаганди «русского мира»: журналісти-хамелеони і молитви за «визволителів». Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу для пропаганди «русского мира» вирішили звернутися до, без перебільшення, сильної жінки. Фізично сильної... «Офіційний» сайт «ДНР» взяв інтерв'ю у Мар'яни Наумової - чотириразової чемпіонки світу з...
Всі статті