ЗСУ ліквідували російського військового льотчика-майора та трьох капітанів

Воїни ЗСУ ліквідували російського військового льотчика майора Івана Воробйова та трьох капітанів армії РФ. Про це повідомив офіцер ЗСУ, блогер Анатолій Штефан у Телеграм-каналі 18 листопада.

"Льотчик майор Іван Воробйов успішно демобілізований", - підписав фото український військовий.

"Капітан Салават Абубекерів успішно демобілізований. Капітан спиртназу Замир Горєєв успішно демобілізований. Капітан Іван Єлбакієв успішно демобілізований", - також повідомив блогер.

Як повідомлялося, за даними Генштабу ЗСУ минулої доби Збройні сили України знищили 350 рашистів, загальні втрати окупантів з початку повномасштабного вторгнення - 83460 осіб.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
30.04.2025
11:54

«Київ намагається нас надурити». Російські ЗМІ про Україну

Власне, реакція Кремля, який оголосив про прийдешнє перемир'я саме в момент посилення ворожої інформаційної кампанії, стала тонкою і вправною відповіддю, покликаною вибити ґрунт з-під ніг противника.
Світ
29.04.2025
13:00

Щоб війна стала економічно невигідною. Про історично обґрунтовані завдання ЄС

Перше – це цінності. Друге – це реакція. Третє – це економіка. Щоб зрозуміти сутність і природу ЄС, бажано максимально повно розкрити кожен з цих іменників
Країна
28.04.2025
13:00

План Трампа щодо завершення війни: шанси на реалізацію та подальші кроки

Трампу потрібен успіх на цьому напрямку і він буде працювати. Він розуміє, що тиснути на Україну марно, адже ні влада, ні суспільство не сприймають та ігнорують його тиск. Тому, можливо, він почне тиснути на Росію.
Всі статті