Вранці росіяни вдарили дронами-камікадзе по Нікополю та Марганецькій громаді

Зранку ворог атакував Нікополь та Марганецьку громаду дронами-камікадзе. Про це повідомив начальник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак 25 червня у Телеграм.

"Ніч в області минула без ворожих обстрілів. Вранці ж агресор знову вдарив по Нікополю та Марганецькій громаді дронами-камікадзе. Люди вціліли. Пошкоджена інфраструктура. Понівечений легковик.  За уточненою інформацією, через атаку, яка сталася ввечері, поранена 71-річна жінка. Вона госпіталізована в стані середньої тяжкості. Таким чином, вчора у районі – четверо постраждалих", - зазначив глава області.

Також, за його словами, побиті ще 2 приватні будинки, розбиті автівки.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
19.03.2026
18:00

“З початком війни з Іраном світ починає розуміти точку зору українців”. Огляд західних медіа

“Стрімке зростання цін на енергоносії та послаблення санкцій під час конфлікту з Іраном стали для Кремля рятівним колом у складний фінансовий період".
Світ
18.03.2026
19:00

«Москва уникла серйозних наслідків від нальотів українських БПЛА. Це велике досягнення». Російські ЗМІ про Україну

«...Експерти сходяться на думці: головна мета таких атак - не військовий результат, а інформаційний ефект».
Країна
18.03.2026
10:21

"Війна на Близькому Сході – це удар по Китаю і шанс для РФ": експерт Михайло Гончар пояснив, що відбувається на енергетичному ринку

Чи стане це детонатором повномасштабної економічної кризи, як у 1973 році – поки що однозначної відповіді немає. Очевидно, що все залежатиме від тривалості нинішньої ситуації в затоці.
Всі статті