Ворог обстрілював Миколаївщину протягом доби, знеструмлено населені пункти, постраждалих немає – Кім

Окупанти обстріляли низку населених пунктів Миколаївської області протягом доби станом на 8:00 9 вересня. Про це повідомив голова Миколаївської ОВА Віталій Кім у своєму Телеграм-каналі вранці 9 вересня.

"Миколаївський район: вдень 8 вересня, орієнтовно з 12:00 під ворожими обстрілами перебували селище Тернові Поди та с. Мирне Шевченківської громади, – написав Кім. – Постраждалих немає".

Уточнюється, що вночі 9 вересня ворог обстрілював селище Любомирівка та села Зоря й Котляреве Шевченківської громади, постраждалих немає.

Підкреслюється, що в Баштанському районі 8 вересня близько 13:00, 23:45, та 9 вересня о 05:30 обстрілів зазнало с. Широке Широківської громади.

"Влучання були у вже зруйнований ЦНАП та школу, – сказано в повідомленні. – Постраждалих немає".

Зазначається, що 8 вересня близько 17:00 були обстріли околиць села Перемога Інгульської громади, постраждалих та пошкоджень немає.

Підкреслюється, що внаслідок нічних обстрілів Інгульської громади знеструмлено п’ять населених пунктів.

Уточнюється, що тривають обстріли території та прилеглих населених пунктів Березнегуватської громади, де 8 вересня близько 14:00 виникла пожежа листяної та хвойної підстилки у лісі Березнегуватського лісового господарства.

У повідомленні також сказано, що в ніч на 9 вересня були обстріли на території Явкінського старостинського округу Баштанської громади, внаслідок чого знеструмлена вся громада.

"У Вознесенському та Первомайському районах день та ніч пройшли відносно спокійно", – повідомив Кім.

Раніше повідомлялось, що окупанти за добу пошкодили обстрілами 80 житлових будинків у Миколаївській області.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
29.10.2025
16:00

«Успішними виявляються менше одного відсотка «прильотів». Російські ЗМІ про Україну

«План настільки чудовий, що до нього автоматично додається Нобелівська премія: і негайне припинення вогню, і гарантії безпеки для України (тобто введення окупаційних сил НАТО), і фінансування Росією відновлення України, і мало не спільне управління...
Країна
28.10.2025
20:48

Щоденник матері 18-річного добровольця: минув рік. Виявляється, так можна жити

…Ми говоримо про найманців в армії РФ, але в нас  також колумбійці (їх називають колумбосами, - як же задовбав цей новітній жаргон!) вже стали буденною реальністю. Вони воюють також і з протилежного боку, причому там значно більші виплати.
Країна
27.10.2025
11:21

Кремль сподівається зламати Україну взимку, але санкції Трампа змінюють переговорну гру

...Пізніше стало відомо, що в нього було три варіанти: найлегший, середній і важкий. І він, відповідно, запровадив середній варіант санкцій, натякнувши Путіну, що має ще один, жорсткіший пакет.
Всі статті