ВР ухвалила законопроєкт, який завершує процедуру ратифікації Римського статуту

Верховна Рада на засіданні 9 жовтня ухвалила в цілому законопроєкт №11484 щодо внесення змін до кримінального законодавства у зв'язку з ратифікацією Римського статуту.  Про це повідомляє "Еспресо"

Як повідомляється, документ підтримали 228 нардепів.

Як зазначила заступниця керівника Офісу президента Ірина Мудра, цей законопроєкт був необхідним для того, щоб запрацював ратифікаційний закон, прийнятий Верховною Радою і підписаний президентом України 24 серпня.

"Верховна Рада прийняла важливий президентський законопроєкт, який завершує процедуру ратифікації Римського статуту. Цей законопроєкт був необхідним для того, щоб набув чинності ратифікаційний закон, прийнятий Верховною Радою і підписаний президентом України 24 серпня. Фактично, це завершення довгої дороги роботи над цим проєктом і далі залишається лише імплементація", - заявила Мудра.

За її словами, ухваленням цього законопроєкту Україна вкотре підтвердила свою належність до цивілізованих демократичних держав.

"Але ми не зупиняємось на цьому - це тільки початок масштабної реформи кримінального законодавства щодо міжнародних злочинів. Закликаю партнерів і українську спільноту об'єднатись для швидкої та ефективної роботи", - зазначила Ірина Мудра.

Нагадаємо, 24 серпня президент Володимир Зеленський підписав закон про ратифікацію Римського статуту Міжнародного кримінального суду та поправок до нього.

 

Статті

Світ
06.11.2024
09:17

«Схема мирного врегулювання буде такою …». Російські ЗМІ про Україну

Завдання Россі, яка вже частково стала на військові рейки, - для початку звільнити лівобережну Україну, після втрати якої Київ не зможе чинити опір довго. Щодо самого Києва, то його явно не можна штурмувати в лоб: тільки блокада
Країна
05.11.2024
19:21

Процедура оформлення інвалідності потребує реформи. Уряд пропонує зміну вивіски

Ті, хто не має пожиттєвого статусу людини з інвалідністю і мають продовжувати свій статус регулярно, як правило – щороку, не знають, що робитимуть з січня 2025, коли уряд пообіцяв ввести в дію незрозумілі і непояснені зміни.
Світ
05.11.2024
10:05

Володимир Фесенко: "Є ризик того, що Молдова може застрягнути в болоті невизначеності, на півшляху до ЄС"

Наступного року в Молдові пройдуть парламентські вибори, де і буде вирішуватись подальша політична доля країни, яка є парламентською республікою за формою правління.
Всі статті