ВПО з Луганщини можуть звернутись на "гарячу лінію" з питань протидії домашньому і гендерно-обумовленому насильству

Переселенці з Луганської області можуть звернутись на регіональну "гарячу лінію" з питань протидії домашньому і гендерно-обумовленому насильству. Про це з посиланням на Луганський обласний центр соціально-психологічної допомоги повідомила Старобільська РВА у Телеграм 22 липня.

"Луганський обласний центр соціально-психологічної допомоги повідомляє про роботу регіональної "гарячої лінії" з питань протидії домашньому і гендерно-обумовленому насильству та дискримінації за ознакою статі, створеної при даному центрі", - сказано в повідомленні.

На "гарячу лінію" у Луганській області з питань протидії домашньому насильству можна подзвонити за телефоном 066-915-72-00.  

Урядова "гаряча лінія" з протидії торгівлі людьми, запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та насильству стосовно дітей - 15-47. 

Дзвінки є безкоштовними, анонімними й конфіденційними.

Раніше повідомлялось, що в липні відбудуться чотири "гарячі лініі" з луганськими керівниками Пенсійного фонду.

Статті

Луганськ
09.09.2024
17:02

Правда і міф про російську гуманітарку. Луганський щоденник

Може, це жорстоко, але часто виходило, що допомогу отримував той, хто міг про неї написати та попросити, хто мав доступ до соціальних мереж, хто був наполегливий. Зрозуміло, що люди похилого віку до цієї категорії не належать.
Донбас
08.09.2024
17:44

У «ДНР» замислилися: як пояснити людям, за що їм усе це. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня окупаційна влада Донбасу визнала, що жителі «ДНР/ЛНР», особливо окупованих після 2022 року районів, м'яко кажучи, не повною мірою відчувають радість «визволення» і приходу «русского мира». На них не діє міф про те, що десять років...
Країна
06.09.2024
11:06

12-годинні виклики, реформування і «Надія». Як "швидка" виконує свої функції у прифронтовій Дніпропетровщині

Зараз додалося викликів… Ми всі розуміємо які. У нас щоденні транспортування військових, я не буду говорити, з яких локацій. Першими працюють військові медики, ми забираємо поранених військових в лікарнях першого контакту або стабілізаційних пунктах
Всі статті