Ватажка херсонської окупаційної влади, що впав у кому, відправляють літаком до москви

Захворілого ватажка російської окупаційної адміністрації Херсонської області Володимира Сальдо відправляють літаком до НДІ швидкої допомоги ім. Скліфософського у москві. Про це повідомляє Бі-бі-сі

Повідомляється, що відправлення ватажка виконується "у зв'язку зі станом здоров'я".

В оточенні ватажка заявили, що "за результатами медобстеження було ухвалено рішення про переведення Володимира Сальдо до НДІ Скліфосовського, де йому надаватиметься кваліфікована медична допомога".

У повідомленні наголошується, що напередодні пізно ввечері в телеграм-каналі Сальдо справді з'явилося повідомлення про те, що "міністр охорони здоров'я" окупаційної адміністрації з'явився до нього з групою лікарів і наполіг на "негайному медобстеженні". У зв'язку з цим Сальдо повідомив про передачу своїх повноважень "главі уряду" "військово-цивільній адміністрації".

Сальдо мало що розповів про свій стан, але все ж таки повідомив про нездужання, яке "за попередніми оцінками [...] стало результатом ускладнення після перенесеного захворювання Covid-19".

НДІ Скліфософського найбільш відомий як центр екстреної допомоги, але в ньому є спеціалісти і для планового лікування. Інфекційне відділення для лікування Covid-19 там обладнане на тимчасовій основі, повідомляє сайт лікарні.

Як повідомлялося, російські ЗМІ 5 серпня заявили, що Сальдо не просто у лікарні, а введений у кому через наслідки ковіда.

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті