Воїн ЗСУ Сазонов розповів про загиблих під Бахмутом українських захисників з Грузії

Боєць ЗСУ Кирило Сазонов повідомив деталі служби у лавах Збройних Сил України п'ятьох загиблих під Бахмутом захисників України з Грузії. Про це він пише на своїй сторінці у Фейсбуку 4 грудня.

Сазонов зазначає, що ворожа пропаганда спробувала очорнити українських героїв, назвавши їх "найманцями", що є черговою брехнею росіян - загиблі були бійцями спецпідрозділу "Хорт" Збройних Сил України.

"Тільки подробиць. Учора ми втратили п'ять справжніх Героїв. П'ятеро бійців "Хорта" тепер тримають оборону Неба. Ми познайомилися ще під Лисичанськом, вони і тоді жорстко працювали, і окупанти дуже боялися почути вночі "Гамарджоба". Потім визволення Херсона. Потім Бахмут. Російський ЗМІ відразу почали розгін про "грузинських найманців". Це брехня. Всі п'ятеро бійці ЗСУ. Офіційно оформлені давно. На Лисі точно. Ми тоді ще сміялися, що реальна посада і посада по штатку взагалі не збігаються. Наприклад, командир роти розвідки в штаті записаний... як електрик. Усім пофіг було. Так ось. Це не найманці. ЗСУ. Хорт". Група "Мгелі". Тобто вовки. Хоробри сини Грузії, що стали воїнами України. Прощайте, брати. Не сумнівайтеся, тепер при слові "Гамарджоба" окупантам буде ще страшніше. Тому що таке ось у ваших побратимів настрій. Але, "Доброго вечора, ми з України" теж не обіцяє їм нічого хорошого...", - розповів Кирило Сазонов.

Як повідомлялося, у боях під Бахмутом загинули п'ять громадян Грузії, які воювали на боці України.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті