Воїни ЗСУ показали, як окупанти намагаються "звільняти" Вугледар на Донеччині

У Вугледарі на Донеччині йдуть важкі бої, російські війська намагаються штурмувати місто. Про це повідомив речник Генштабу ЗСУ Андрій Ковальов у ефірі телемарафону 25 січня.

За його словами, українські військовослужбовці тримають оборону.

Воєнний кореспонден Андрій Цаплієнко розмістив у своєму телеграм-каналі відео, як сьогодні з ранку російські окупанти масовано обстріліють житлові квартали Вугледару.

Як повідомлялося, російські окупанти посилюють наступ на Бахмутському та Вугледарському напрямках.

 

Статті

Луганськ
27.01.2023
16:00

«Мені потрібно було з кимось поговорити про це. Я боюсь". Луганський щоденник

«У моєму оточенні немає психічно здорових людей», - ця фраза зараз нормальніша, ніж зворотне твердження. У мамський чат викладають понівечені тіла вбитих військових. Чат, де обговорюють списки на пологи, лікарів та дитячі виплати.
Країна
27.01.2023
12:46

Гроші у дефіциті. Чи вистачить уряду коштів для бюджетних видатків

Порівняно з передвоєнним роком експорт у грошах впав на 39,3%, імпорт – на 23,8%. Відповідно, на 39,3% зменшилися доходи держави від експортного податку на додану вартість та на 23,8% - від імпортного. При цьому ПДВ – один із головних наповнювачів...
Донецьк
26.01.2023
13:42

Закінчився запас міцності та терпіння. Донецький щоденник

Усі вони різко відрізняються від корінних жителів Донбасу. Вичислити їх можна не лише за зовнішніми ознаками та характерною говіркою. Вони багато матюкаються та смітять. У громадських місцях поводяться по-хамськи і до оточуючих ставляться навмисне...
Всі статті