Воїни 46-ї бригади: У Роботиному противник наступає на старій бронетехніці

У Роботиному на Запорізькому напрямку противник активно наступає на старій бронетехніці. Про це повідомляють у своєму Телеграм-каналі воїни 46-ї Окремої аеромобільної бригади ЗСУ. 

Воїни підкреслюють, що окупанти "практично повністю повторюють ті помилки, яких припустилися біля Новомихайлівки - у хід ідуть БМП-1, т-55, т-62. Такі танки раніше використовували тільки для стрільби із закритих позицій через їхній неадекватний сучасним умовам захист від протитанкових засобів і ФПВ-дронів".

"Це свідчить або про скорочення резервів і загалом "популяції" бронетехніки у командування противника на цьому напрямку. Або дуже цинічний підхід - навіщо відправляти в атаку нову техніку, якщо їй жити на полі бою не більше години. Можна залишити як рухомий резерв для подальших дій, а поки спалити мотлох. Обидва варіанти вже мали місце бути на різних ділянках фронту, зокрема й на нашій, мар'їнській", - констатують воїни.

Статті

Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Всі статті