Воїни 46-ї бригади розказали про ситуацію на Мар'їнському напрямку

Воїни 46-ї Окремої аеромобільної бригади ЗСУ у своєму Телеграм-каналі розказали про ситуацію на Мар'їнському напрямку.

"Противник взявся серйозно за наш напрямок. Георгіївка - другий день під ударами авіації орків. Новомихайлівка - вчора і сьогодні серія з авіаційних ударів по всьому населеному пункту від якого практично нічого не залишилося", - йдеться у повідомленні 8 січня.

Зазначається, що "противник всю ніч вів артилерійський вогонь, після авіаційного удару зробив спробу атаки кількома штурмовими групами біля Побєди, але безуспішно; до теперішнього часу також вибитий із південних околиць Новомихайлівки; закріпився в східній частині Георгіївки, проводить ротацію, концентрується".

"Русня вже активно розповідає своїй пастві про "просування вс рф у бік хаба в Кураховому", водночас тільки частково закріпившись на сході Георгіївки за 10 км від нього. Чого нас жаліти, розкажіть тоді про "просування в бік хаба в Києві", - з іронією прокоментували воїни 46-ї бригади.

Як повідомлялося, воїни 47-ї бригади атакують дронами ями з російськими військовими.

Статті

Луганськ
17.05.2024
10:41

 «Розумні люди зберігають свою думку при собі». Луганський щоденник

Якщо ти живеш за правилами, не намагаючись порушувати їх, ти житимеш нормально. Просто нормально. Можливо, погано, а може, добре, але ти житимеш. Якщо ж ти замахнувся своїм маленьким кулачком на систему, ти теж житимеш, але житимеш погано
Країна
16.05.2024
14:18

Від ідей до конкретних проектів: війні не вдалося зупинити бізнес Дніпропетровщини

Прифронтова Дніпропетровська область увійшла в трійку лідерів серед регіонів за кількістю нових бізнесів. Упродовж першого кварталу 2024 року в області відкрито майже 7 тисяч ФОПів. Водночас, за чотири місяці регіон має економічні втрати: тут...
Країна
16.05.2024
10:35

Коломойський: розмова продовжується

Реанімувавши старі звинувачення щодо співвласника групи "Приват" І.Коломойського, влада виклала свій останній та вирішальний козир у діалозі з опальним олігархом. Але чи призведе це до бажаного результату – велике питання.
Всі статті