Воїни 46-ї бригади: "Біля Авдіївки все тільки починається, на лівому березі Дніпра динаміка позитивна"

Воїни 46-ї Окремої аеромобільної бригади ЗСУ вранці 30 жовтня у своєму Телеграм-каналі з посиланням на інформацію побратимів повідомили про ситуацію в Авдіївці та лівому березі Дніпра на Херсонському напрямку, де працює наш десант.

"Побратими в Авдіївці повідомляють: "Відбили атаки по флангах. Підпалили беху, триває контрбатарейна боротьба. Мета під*рів зрозуміла - як у Бахмуті, фланги, перерізання логістики та оперативне оточення. Інших варіантів у них немає. Але в Бахмуті вони поклали 20 000 зеків, зараз стільки немає. Значить все буде значно повільніше. Постачання поки що працює, під*рам зараз взагалі не до нього. Так що ще подивимося, хто кого. Завтра буде спекотно. Тут все тільки починається", - повідомляють воїни.

Стосовно ситуації на лівому березі Дніпра повідомляється: "Кринки (село в Альошкінській міській громаді - ред.) - майже повністю за ЗСУ, але ситуація дуже динамічна, змінюється постійно. Дачі - за нами. Є ще кілька точок, де наші закріпилися і їх стає більше. Працює тактика малих передових груп. Їхня велика кількість не дає визначити противнику напрямок основного удару (висадки), що дезорганізує командування орків, змушує працювати "другим номером".

"Загалом динаміка там позитивна для нас", - підкреслюють воїни.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донбас
03.05.2026
18:10

Після закінчення бойових дій зброд, який Путін послав на "СВО", залишиться жити на Донеччині та Луганщині. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня найцікавішим ньюсмейкером у ЗМІ окупованого Донбасу був колишній командир донецької "Альфи" СБУ Олександр Ходаковський. У 2014 році він замість того, щоб захищати суверенітет України, зрадив присязі і став одним із найяскравіших...
Світ
01.05.2026
11:09

«Перспектива мирної угоди залишається такою ж віддаленою, як і на початку конфлікту». Західні ЗМІ про Україну

Європейці все більше розуміють, що між Україною та Росією існує фундаментальна несумісність інтересів та цілей, і єдино розумний курс — продовжувати підтримувати Україну та не допустити перемоги Росії військовими чи політичними засобами
Країна
30.04.2026
09:39

Вступна кампанія-2026 для абітурієнтів з окупації: більше можливостей на папері, але ті самі бар’єри на практиці

...Оновлено правила для абітурієнтів з окупованих територій — із урахуванням попередніх проблем, та спробою розширити доступ до освіти. Водночас системні труднощі — передусім із документами та доступом до процедур — залишаються.
Всі статті