Військовий злочин РФ не залишиться непокараним – Боррель про ракетний обстріл України

Ракетний обстріл території України є військовим злочином росії, який не залишиться безкарним. Про це 10 лютого повідомляє прес-служба Єврокомісії із посиланням на заяву голови європейської дипломатії Жозепа Борреля.

"Удари по цивільних об'єктах - це військовий злочин, і він не залишиться безкарним. ЄС допомагатиме Україні захищатися, поки вона не переможе", - наголосив він.

Таким чином, Боррель відреагував на чергову російську ракетну атаку Києва, Харкова, Запоріжжя, Львова та інших міст України, а також на порушення повітряного простору Молдови.

Нагадаємо, що Володимир Зеленський після зустрічі з Макроном та Шольцем заявив, що Україна отримуватиме більше європейської допомоги для боротьби з РФ.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
29.04.2025
13:00

Щоб війна стала економічно невигідною. Про історично обґрунтовані завдання ЄС

Перше – це цінності. Друге – це реакція. Третє – це економіка. Щоб зрозуміти сутність і природу ЄС, бажано максимально повно розкрити кожен з цих іменників
Країна
28.04.2025
13:00

План Трампа щодо завершення війни: шанси на реалізацію та подальші кроки

Трампу потрібен успіх на цьому напрямку і він буде працювати. Він розуміє, що тиснути на Україну марно, адже ні влада, ні суспільство не сприймають та ігнорують його тиск. Тому, можливо, він почне тиснути на Росію.
Донбас
27.04.2025
15:30

Жіноче обличчя пропаганди «русского мира»: журналісти-хамелеони і молитви за «визволителів». Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу для пропаганди «русского мира» вирішили звернутися до, без перебільшення, сильної жінки. Фізично сильної... «Офіційний» сайт «ДНР» взяв інтерв'ю у Мар'яни Наумової - чотириразової чемпіонки світу з...
Всі статті