"Воєнкора" Дубового вбив командир комендантського полку "ДНР". Пропагандисти вимагають "правосуддя"

Стало відоме прізвище людини, яка збила на смерть у центрі Донецька ввечері 11 вересня російського пропагандиста і "воєнкора" Геннадія Дубового. Ним виявився командир комендантського полку "ДНР" В'ячеслав Сніткін, повідомляють пропагандистські Телеграм-канали, які опублікували фото Сніткіна, і посилаються на колишнього "народного губернатора" Донбасу і бойовика "ДНР" Павла Губарєва.   

"На фото В'ячеслав Сніткін. Командир комендантського полку ДНР.  Це він збив сьогодні на смерть Геннадія Дубового. Їздив Сніткін із перевищенням швидкості постійно, про що постійно інформував своїх підписників у сторіс.  Вимагаємо правосуддя!", - заявив Губарєв. 

Нагадаємо, увечері 11 вересня в окупованому Донецьку на смерть задавили "воєнкора" і пропагандиста Геннадія Дубового. 

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті