Співробітник ВДТРК пише про знищення в Брянській області двох російських гелікоптерів Мі-8, бомбардувальника Су-34 і, можливо, ще одного Су-25

Співробітник ВДТРК Андрій Медведєв пише про знищення в Брянській області двох російських гелікоптерів Мі-8, бомбардувальника Су-34 і, можливо, ще одного Су-25.

"Отже, втрачено два Мі-8, один Су-34, і ймовірно, ще один Су-25", - журиться він.

"Наша авіаційна група потрапила в засідку... Пускали ракети вони з Чернігівської області, підійшовши практично впритул до держкордону", - коментує цю інформацію ще один російський Z-Телегам-канал.

Статті

Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Всі статті