Воєнкому, який змушував солдатів будувати йому маєток, обрано запобіжний захід

Суд обрав запобіжний захід для воєнкома, який змушував солдатів будувати йому маєток. Про це повідомило Державне бюро розслідувань (ДБР) у своєму Телеграм-каналі 7 серпня.

"За матеріалами ДБР суд обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення 800 тис. грн застави для начальника одного з відділів Ужгородського районного територіального центру комплектування та підтримки", – сказано в повідомленні.

Як встановили працівники ДБР, з початку березня 2023 року за наказом воєнкома солдати замість служби проводили будівельні роботи на його маєтку.

Раніше повідомлялось, що військовий комісар з Закарпаття отримав підозру: руками солдатів будував маєток і зберігав російську символіку.

Статті

Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Всі статті