Ворожий склад БК на Луганщині завдяки прикордонникам "відправився на орбіту"

Аеророзвідка Держприкордонслужби виявила ворожий склад боєприпасів на Луганщині. Дочекавшись, поки окупанти підвезуть туди ресурси, охоронці кордону передали координати артилеристам ЗСУ. Про це повідомила Держприкордонслужба у своєму Телеграм-каналі 28 січня.

"Точним ударом тилову базу знищено, – сказано в повідомленні. – Від детонації боєприпасів в повітря злетіла й автівка, яка транспортувала вантаж. Втрати противника встановлюються".

Раніше повідомлялось, що ворог отримав 7 ударів по районах зосередження особового складу, 50 поранених у Запорізькій області повернув на передову.

Статті

Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Світ
21.03.2023
14:00

«Просто треба розуміти, що буде дуже велика битва». Російські ЗМІ про Україну

...Заяви Заходу про те, що перші поставки танків в Україну очікують наприкінці березня, зроблені спеціально, щоб РФ не знала про їхню дислокацію і не очікувала застосування на полі бою
Світ
20.03.2023
15:00

“Це більше не бої за Бахмут, це марафонські змагання…” Західні медіа про Україну

“Тож Путін може поїхати до Китаю, Сирії, Ірану, його … небагатьох союзників, але він просто не поїде в інші частини світу і не поїде до країн-членів МКС, які, як він вважає, … заарештують його”
Всі статті