Ворогу оголосили ультиматум. Один із фрагментів звільнення Андріївки

Телеграм-канал Третьої окремої штурмової бригади ЗСУ опублікував один із відеофрагментів роботи бригади по звільненню Андріївки. "Після знищення командирів 72-ї бригади РФ залишки окупантів ще переховувались в оточеному селищі. Бійці Третьої штурмової  здійняли у небо БПЛА з гучномовцем та командир 2-го штурмового бату оголосив ультиматум ворогу: полон або смерть. В результаті бойової операції частина окупантів здалася", - ідеться у повідомленні.

Бійці 3-ї ОШБр пообіцяли скоро опублікувати "потужні кадри боїв з GoPro та з полоненими росіянами".

Статті

Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Світ
19.09.2023
10:37

«Похабний мир з Укрорейхом є незмивним гріхом». Російські ЗМІ про Україну

"Православний християнин у російській владі, прочитавши цю книгу, повинен зрозуміти, що паскудний мир з Укрорейхом є страшним гріхом, сприяння йому прирікає Православ'я в Колисці Хрещення Русі на знищення"
Всі статті