Ворог від ранку не припиняє атакувати Кіровоградщину - увечері в Кропивницькому прогриміли вибухи

У Кропивницькому пролунали вибухи близько 18:30 1 червня. Про це повідомив начальник Кіровоградської ОВА Андрій Райкович у Телеграм, моніторингові Телеграм-канали та джерело "ОстроВа" - місцевий мешканець.

"Друзі, ворог з самого ранку атакує Кіровоградщину. Після вибухів у Кропивницькому попередньо - без потерпілих та руйнувань. Разом з тим, прошу тривоги не ігнорувати", - написав Райкович о 19:14. 

Перед тим близько 14:30 вибух пролунав у Кропивницькому районі.

"Попередньо - без надзвичайних подій", - написав Райкович щодо цього вибуху.

Раніше повідомлялось, що в Кропивницькому пролунав вибух 24 травня.

Статті

Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Луганськ
10.07.2024
17:05

Хаос і система в роботі первинної ланки луганської медицини в реаліях релокації

Спрощено кажучи, первинна ланка медицини – це той етап, на якому пацієнт укладає  декларацію з сімейним лікарем або терапевтом та користується їхніми послугами.
Всі статті