Ворог за добу завдав по Донеччині понад 2000 ударів: 9 людей поранено, пошкоджено 57 цивільних об’єктів

Ворог за добу завдав по Донеччині 2085 ударів: 9 людей поранено, пошкоджено 57 цивільних об’єктів. Про це у Телеграм 14 червня повідомляє поліція регіону.

"Армія рф накрила вогнем 10 населених пунктів: міста Красногорівка, Курахове, Селидове, Торецьк, селища Гостре, Желанне, Курахівка, Нью-Йорк, села Зоря, Новожеланне. Пошкоджено 57 цивільних об’єктів, з них 36 житлових будинків. На Селидове окупанти скинули авіабомбу «УМПБ Д-30 СН» - поранили шістьох цивільних осіб. Руйнувань зазнали 29 об’єктів цивільної інфраструктури, зокрема 13 багатоквартирних будинків і приватна оселя, 4 крамниці, 2 аптеки, адмінбудівлі, бібліотека, кафе, автомобілі. Троє мирних жителів постраждали внаслідок артилерійських обстрілів – у Красногорівці, Кураховому, Торецьку", - йдеться у повідомленні.

"Селище Нью-Йорк росіяни атакували двома авіабомбами «КАБ-250», пошкодили 14 приватних будинків. З авіації ворог бомбив Желанне, зруйновано багатоквартирний будинок. Село Зоря війська рф обстріляли з РСЗВ «Град», пошкоджено 4 приватних оселі. У Гострому постраждали приватний будинок і спортзал", - констатують в поліції.

Як повідомлялося, окупанти скинули авіабомбу на Селидове: травмовано четверо жінок та двоє чоловіків віком від 62 до 93 років, пошкоджені будинки.

Статті

Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Всі статті