Ворог вдень накрив вогнем житлові квартали Херсону: є поранені

Окупаційні війська завдали удару по житловим кварталам міста та поранили трьох мирних мешканців. Про це повідомляє Херсонська ОВА у Телеграм 26 вересня.

"Ворог вкотре за день атакує Херсон. Близько 15:10 під вогнем російських військ опинилися житлові квартали міста. Поранення отримали троє людей", - зазначається у повідомлені.

За інформацією ОВА, до лікарні у стані середньої тяжкості доставили 52-річну жінку, яка на момент обстрілу знаходилася біля власного будинку.

Ще двом чоловікам, 40 та 79 років, медичну допомогу надали на місці.

Як повідомлялось раніше, окупанти вдень обстріляли Костянтинівку на Донеччині.

Статті

Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Країна
24.11.2023
18:04

Український «плебісцит смертю» 1932–1933 років. Для чого?

Хлібна криза 1927–1928 pp. і брак валюти, що надходила від продажу хліба за кордон, могли зірвати плани радянського уряду щодо економічного розвитку СРСР. Потрібний був механізм безперервного постачання хліба державі.
Всі статті