Ворог вдарив ракетою "Іскандер-М" по об'єкту комунального господарства в Одеському районі, загинув цивільний співробітник

Російські окупанти вдарили ракетою "Іскандер-М" по Одеському району вдень 6 квітня. Про це повідомили Сили оборони півдня України в Телеграм.

"Ворог продовжує точкові балістичні удари по півдню України. Пообіді спрямував ракету, імовірно "Іскандер-М", по Одеському району", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що рашисти вдарили по об'єкту комунального господарства, пошкоджено обладнання, адмінбудівля. Загинув цивільний співробітник.

"Наслідки уточнюються, над їх усуненням працюють профільні фахівці", - йдеться також у повідомленні.

Раніше повідомлялось, що у Харкові - мінімум один загиблий внаслідок атаки КАБами 6 квітня.

Статті

Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Всі статті