Ворог вдарив по Харкову дев'ятьма "шахедами" та двома ракетами

Як повідомив вночі та вранці 4 червня мер Харкова Ігор Терехов, ворожі обстріли почалися після 2:31.

"...Влучання ракет сталося у Новабаварському району в цивільне підприємство... Внаслідок влучання по місту є постраждалий у Новобаварському районі. Зафіксовано влучання «шахеду» біля багатоповерхівок... Ще один вибух у Харкові... Внаслідок численних ударів по Харкову ворожими безпілотниками виникли масштабні пожежі у промзонах. Також палає приватний будинок. Відповідні служби працюють на місцях прильотів. За попередніми даними, ворог наніс безпілотниками 10 ударів по місту Харкову, зокрема, Новобаварському району. Ще один БПЛА не розірвався - з ним працюватимуть вибухотехніки", - повідомляв Терехов протягом ночі.

"За уточненою інформацією нашого Ситуаційного центру, для ударів по Харкову сьогодні вночі ворог застосував 9 «шахедів» та дві ракети, тип яких встановлюється. На чотирьох локаціях у промзоні виникли пожежі, також палав приватний будинок. Станом на зараз відомо про одного постраждалого у Новобаварському районі. На місцях прильотів працюють усі відповідні служби та волонтери", - повідомив Терехов о 4:36 ранку.

Одночасно про російську атаку повідомив і нчальник Харківської ОВА Олег Синєгубов: "Новобаварський район. Внаслідок ракетних ударів спалахнула пожежа на території цивільного підприємства. Пошкоджено одноповерхову промислову будівлю. Постраждав 30-річний чоловік. Внаслідок «прильоту» ворожого безпілотника спалахнув приватний будинок на площі 100 м. кв. Також спалахнула будівля СТО на площі 200 м.кв. Профільні служби працюють над ліквідацією наслідків".

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донбас
15.03.2026
13:13

Пушилін приїхав до Путіна на уклін і запросив відставних окупантів з усієї Росії переселятися на Донбас. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ватажок «ДНР» Денис Пушилін з’їздив до Москви, що називається, «за ярликом». У Кремлі він улесливо дякував Путіну за допомогу «федерального центру». Російський диктатор, у свою чергу, хвалив Пушиліна за «мудре керівництво» окупованим...
Країна
12.03.2026
12:00

Примусова евакуація: що передбачає новий закон і чому його критикують правозахисники

Йдеться не лише про випадки відмови від евакуації. Норма може застосовуватися і в інших ситуаціях. Наприклад, якщо батьки не ходять із дитиною до укриття або залишають її саму вдома.
Світ
11.03.2026
13:34

«Росія - єдина країна, що має реальний досвід відбиття таких атак». Російські ЗМІ про Україну

"У Києва цього досвіду немає, але є специфічна база знань, яку він перетворив на предмет торгу. Україна активно поширює практики застосування технологій, не гребуючи зв'язками з наркокартелями і сумнівними посередниками".
Всі статті