Ворог обстріляв чотири райони Харківщини. Загинув чоловік, є руйнування житла і цивільного підприємства

Протягом доби ворог обстрілював населені пункти Харківського, Чугуївського, Куп'янського та Ізюмського районів Харківщини. Про це у Телеграм повідомив голова ОВА Олег Синєгубов.

"Минулої ночі, близько 0:16, ворог з РСЗВ обстріляв с. Підлиман Ізюмського району. Пошкоджено 2-поверховий будинок, літня кухня, господарські , сталася пожежа. Без постраждалих. Внаслідок удару по смт. Борова Ізюмського району керованою авіабомбою та з РСЗВ пошкоджено будівлі агропідприємства, сталася масштабна пожежа, пошкоджено 4 приватні домоволодіння", - повідомив глава області.

"У м. Вовчанськ Чугуївського району внаслідок ворожих масованих обстрілів загинув цивільний чоловік. В місті пошкоджено приватні будинки та будівлі цивільного підприємства, сталися пожежі. Внаслідок удару фугасною авіабомбою по смт Куп’янськ-Вузловий Куп'янського району пошкоджено будинок та господарчу будівлю, сталися пожежі", - констатував Синєгубов.

Він додав, що близько 15:00 1 жовтня на полі поблизу населених пунктів Донець та Благодатне Чугуївського району під час виконання робіт у полі, на міні підірвався комбайн "Class". Водій комбайну отримав незначні ушкодження, госпіталізації не потребував.

Статті

Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Країна
24.11.2023
18:04

Український «плебісцит смертю» 1932–1933 років. Для чого?

Хлібна криза 1927–1928 pp. і брак валюти, що надходила від продажу хліба за кордон, могли зірвати плани радянського уряду щодо економічного розвитку СРСР. Потрібний був механізм безперервного постачання хліба державі.
Всі статті