Ворог накрив вогнем 8 населених пунктів Донеччини - двоє мирних жителів загинули, пошкоджено 27 цивільних об’єктів

За добу росія вбила двох мирних жителів Донеччини та одного поранила, окупанти завдали по області 1691 удар. Про це 23 квітня повідомила у Телеграм поліція регіону.

"Протягом 22 квітня ворог накрив вогнем 8 населених пунктів: міста Красногорівка, Новогродівка, Селидове, Українськ, селища Гостре та Курахівка, села Галицинівка, Новоолександрівка. Пошкоджено 27 цивільних об’єктів – 11 житлових будинків, промислові об’єкти, навчальний заклад. Трьох атак зазнав Українськ, по якому росіяни вгатили авіабомбою «УМПБ – Д30СМ», ракетою «С-300» та РСЗВ «Ураган». Пошкоджено три багатоквартирних будинки й підприємство", - йдеться у повідомленні.

"Внаслідок артилерійських обстрілів у Красногорівці загинула жінка, пошкоджено приватну оселю. Ще одну цивільну особу війська рф вбили у Новоолександрівці", - констатували в поліції.

"По Селидовому загарбники вдарили із ЗРК «С-300» - поранили мирного жителя, пошкодили 4 багатоквартирних будинки й навчальний заклад. Крім того, 23 квітня, близько 4:20, окупанти скинули на Селидове авіабомби «УМПБ Д-30 СМ». Руйнувань зазнали щонайменше 11 приватних будинків, гараж і автомобіль. Інформації про постраждалих не надходило.

Статті

Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Всі статті