Ворог атакує по всій лінії фронту, штурмує авіацією біля Авдіївки, Мар'їнки та Шахтарського – Генштаб

Російські війська не полишають спроб оточити Авдіївку Донецької області та ведуть штурми за підтримки авіації біля Мар'їнки та Шахтарського. Про це повідомив Генеральний штаб ЗСУ в вечірньому зведенні 9 листопада.

Так, на Куп’янському напрямку ворог вів безуспішні штурмові дії в районі Синьківки Харківської області, де наші воїни відбили сім атак. Водночас на Лиманському напрямку окупанти безуспішно штурмували біля Стельмахівки та Новоєгорівки Луганської області. 

На Бахмутському напрямку наші захисники відбили сім атак противника в районах Богданівки та Кліщіївки Донецької області.

Натомість за підтримки авіації війська РФ вели штурмові дії південно-східніше Новокалинового, Авдіївки та Первомайського Донецької області. Тут Сили оборони відбили сім атак.

На Мар’їнському та Шахтарському напрямках ворог також за підтримки авіації здійснив понад 20 безуспішних атаки в районах Мар’їнки, Новомихайлівки, Золотої Ниви та Старомайорського Донецької області, успіху не мав.

Як повідомлялося, авіація Сил оборони за добу завдала 12 ударів по позиціям росіян.

Статті

Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Всі статті