Ворог атакував Лиман на Донеччині, щонайменше 8 людей поранено

Щонайменше вісьмох цивільних мешканців поранено під час ворожої атаки на Лиман Донецької області 29 травня. Про це повідомили відділ інформаційної політики Донецької обласної прокуратури та очільник Донецької ОВА Вадим Філашкін у Телеграм 29 травня.

"29 травня 2024 року, близько 14:00, російська армія здійснила обстріл м. Лиман. В епіцентрі ураження опинився мікрорайон із житловою забудовою. Внаслідок атаки ЗС РФ на прифронтове місто восьмеро громадян, які перебували в зоні влучання засобу ураження, дістали поранення та контузії. П’ятьом жінкам та трьом чоловікам віком від 18 до 69 років надано кваліфіковану медичну допомогу", - пише прокуратура. 

Філашкін уточнив, що вдень росіяни тричі обстріляли місто, пошкодили 3 двоповерхівки і 3 адмінбудівлі.

Тип застосованої ворогом зброї встановлюється.

Раніше повідомлялось, що вночі росіяни скинули на Селидовоо дві керовані авіабомби: загинули дві людини, серед яких 13-річний хлопець.

Статті

Країна
21.06.2024
13:55

Економічне бронювання: що пропонують нові законопроєкти

"І тепер уявіть реакцію військового керівництва на економічне бронювання. Вони категорично проти, про це знають усі депутати, тому не розумію, на що розраховували автори законопроєкту"
Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Всі статті