Володимир і Олена Зеленські прибули на саміт НАТО до Вашингтона

Президент України Володимир Зеленський разом із дружиною Оленою Зеленською прибули до Вашингтона на саміт НАТО 9 липня. Про це повідомив Зеленський у своєму вечірньому відеозверненні, відповідне відео розмістив Телеграм-канал "FREEДОМ".

"Зараз - Вашингтон. Сьогодні починається саміт НАТО. Б’ємося за більшу кількість ППО для України. Я впевнений, що буде. Б’ємося за більшу кількість літаків. F-16. Боремось, щоб були. Б’ємося за додаткові гарантії безпеки для України - а це зброя й фінанси, політична підтримка. Б’ємося за необхідні рішучі дії Америки та Європи - те, що зміцнить наших воїнів. Ми робимо й завжди будемо робити все, щоб російський терор програв. І це треба не лише нашій державі - це всім потрібно, буквально кожному партнеру, всім народам", - повідомив Зеленський.

"FREEДОМ" зазначив, що подружжя Зеленських перед початком саміту НАТО поклало вінки до пам'ятника жертвам Голодомору та зустрілося з місцевою українською громадою.

У своєму відеозверненні Зеленський також сказав: "Охматдит" ми відновимо. З Кабміном я на звʼязку. Є перше рішення - 100 мільйонів гривень на підтримку "Охматдиту". Буде ще 300 мільйонів. Будуть і інші рішення і для Києва, і для міст Дніпровщини, і Донеччини - усіх обов’язково підтримаємо. Всім дітям, усім сім’ям - усім, хто постраждав, допоможемо".

Раніше повідомлялось, що Болгарія зібралась запропонувати на саміті НАТО переговори між РФ та Україною.

Статті

Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Донецьк
19.07.2024
10:20

Донеччан не пускають додому. Донецький щоденник

...З жовтня минулого року потрапити додому людям із донецькою пропискою та українським паспортом – це як виграти у лотерею. Пощастить – не пощастить.
Всі статті