Вода вже у будинках. Приватний сектор у окупованій Кремінній страждає від підтоплення - Лисогор

Приватний сектор у тимчасово окупованій Кремінній та навколо міста значно  постраждав від підтоплення,  вода вже не тільки на подвір’ях, а й в будинках. Про це повідомив у Телеграм очільник Луганської ОВА Артем Лисогор.

"Та якщо в селах поблизу Сєвєродонецька та у Станиці Луганській люди вже два тижні чекають, і досі вірять, в обіцяну окупантами допомогу, то креміняни намагаються діяти самостійно. Бо одразу отримали відмову. І від комунальників, і від пожежних команд", - зазначив очільник Луганської ОВА. 

Як повідомлялося, на окупованій Луганщині спостерігається підтоплення будівель ґрунтовими водами. 

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
19.03.2026
18:00

“З початком війни з Іраном світ починає розуміти точку зору українців”. Огляд західних медіа

“Стрімке зростання цін на енергоносії та послаблення санкцій під час конфлікту з Іраном стали для Кремля рятівним колом у складний фінансовий період".
Світ
18.03.2026
19:00

«Москва уникла серйозних наслідків від нальотів українських БПЛА. Це велике досягнення». Російські ЗМІ про Україну

«...Експерти сходяться на думці: головна мета таких атак - не військовий результат, а інформаційний ефект».
Країна
18.03.2026
10:21

"Війна на Близькому Сході – це удар по Китаю і шанс для РФ": експерт Михайло Гончар пояснив, що відбувається на енергетичному ринку

Чи стане це детонатором повномасштабної економічної кризи, як у 1973 році – поки що однозначної відповіді немає. Очевидно, що все залежатиме від тривалості нинішньої ситуації в затоці.
Всі статті