Вода на Херсонщині прибуватиме ще добу, вже підтоплено 24 населені пункти - Клименко

У Херсонській області через підрив Каховської ГЕС уже підтоплено 24 населені пункти. Про це 6 червня заявив міністр внутрішніх справ Ігор Клименко.

"Очікуємо, що вода прибуватиме ще щонайменше 20-24 години, тому всі підрозділи відомства працюватимуть цілодобово", - сказав міністр.

Клименко підкреслив, що рівень води на правобережжі Херсонщини вже перевищив два метри. У результаті в регіоні підтоплено 24 населені пункти.

Також уже зараз правоохоронці евакуювали близько тисячі осіб. Наразі евакуація триває. У Херсоні розгорнуто п'ять пунктів для того, щоб люди могли там перебувати перед евакуацією в інші населені пункти.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що майже вся Каховська ГЕС і ліс на правому березі Дніпра пішли під воду.

Статті

Світ
26.09.2023
08:06

«Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну». Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Всі статті