Під час оборони Сєвєродонецька четверо спецпризначенців ліквідували 20 кадирівців - Гайдай

У Сєвєродонецьку на Луганщині четверо спецпризначенців Нацгвардії ліквідували 20 кадирівців під час оборони міста. Про це у прямому ефірі єдиного телемарафона розповів очільник Луганської ОВА Сергій Гайдай 4 вересня.

"Коли кадирівці вже зайшли в Сєвєродонецьк, четверо спецпризначенців НГУ зайняли оборону в одному з будинків. Туди увійшли 20 кадирівців – не повернулося жодного. росіяни вважали, що в будинку перебувала ціла рота українців", — розповів Гайдай.

Він зазначив, що може згадати багато історій про героїчні вчинки патрульних поліцейських на Луганщині, про те, як вивозили з-під обстрілів людей, рятували дітей.

"Кожен військовий, який боронив Луганську область, — це герой", — підкреслив Гайдай.

Як повыдомлялось раніше, у Кремінній за останні дні ліквідовано близько 300 рашистів.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті