У Львові електроенергію відновлено у 35% міста

У Львові станом на 19:30 понеділка, 10 жовтня, електроенергію відновлено у 35% міста. Про це у Телеграм повідомив мер Львова Андрій Садовий.

За його даними, найскладніша ситуація із електрикою у Сихівському, Личаківському та Галицькому районах.

Щодо води, то її немає зараз у 50% міста. У тих мікрорайонах, де ще немає повноцінного водопостачання, завтра, 11 жовтня, від ранку будуть їздити водовозки.

Дитячі садочки завтра працюють в режимі чергових груп. Як уточнив Садовий, уроків у школах не буде, але вчителі працюватимуть.

За словами мера Львова, якщо містянам немає з ким залишити дитину, то можна привести до навчального закладу.

"Всі служби працюють у посиленому режимі, щоб якнайшвидше нормалізувати ситуацію. Інформацію про роботу електротранспорту дамо трохи пізніше", - написав Садовий.

Нагадаємо, вранці 10 жовтня рашисти атакували Львівську область 15 ракетами і без електрики залишилося 90% Львова.

Статті

Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Всі статті