Вночі у Краснодарському краї РФ "українськими ракетами" атаковано нафтобазу - ЗМІ

Нафтобазу атакували "українські ракети" вночі 18 червня в Темрюкському районі Краснодарського краю. Про це з посиланням на свої джерела повідомив російський Телеграм-канал ASTRA.

"У районі опівночі 18 червня жителі Темрюкського району повідомляли в місцевих чатах про вибухи. Однак офіційної інформації від влади або Міноборони РФ не надійшло дотепер.  ASTRA з'ясувала, що атакований був термінал із перевалки наливних нафтопродуктів і хімічних вантажів ТОВ "Югнефтехимтранзит" у селищі Чушка. Виникла пожежа, пошкоджено трубопровід і технічні приміщення. Постраждалих немає, повідомили ASTRA джерела в екстрених службах регіону. Попередньо, атаку було здійснено за допомогою українських ракет "Нептун", - ідеться в повідомленні.

Раніше повідомлялося, що в місті Азов Ростовської області в ніч на 18 червня безпілотники поцілили по нафтоналивних терміналах ЗАТ "Азовпродукт" і ТОВ "ДонТермінал".

Статті

Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Всі статті