Вночі силами ППО знищено 10 БпЛА "Shahed"

Сили протиповітряної оборони знищили вночі 10 ударних БпЛА "Shahed" з 12 запущених з району Приморсько-Ахтарськ РФ. Про це повідомляють Повітряні Сили ЗСУ у своєму телеграм-каналі 3 грудня.

"В результаті бойової роботи протиповітряною обороною Повітряних Сил та Сил оборони України знищено 10 ударних БпЛА «Shahed-136/131", - зазначили у Повітряних силах.

Також ПС ЗСУ повідомили, що окупанти запустили керовану авіаційну ракетою Х-59 з повітряного простору Бєлгородської області, яка не досягла своєї цілі.

У Повітряних Силах додали, що  ударні БпЛА атакували Україну у декілька хвиль та заходили через окуповану Херсонщину в Миколаївську область.

"Саме на Миколаївщині, в зоні відповідальності повітряного командування "Південь", більшість "шахедів" було знищено протиповітряною обороною", - зазначили у ПС.

Решта БпЛА прямували в північно-західному напрямку і були збиті в районі Старокостянтинова на Хмельниччині.

Як повідомлялось раніше, на Вінницьку область рухаються "шахеди", на Одещині також повітряна тривога.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті